Podsumowanie konferencji Hexagon Discovery Days w Krakowie

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konferencji Hexagon Discovery Days w Krakowie za ich udział i zaangażowanie. To było niezwykle udane spotkanie, które zgromadziło ekspertów z różnych dziedzin, chcących podzielić się swoją wiedzą na temat projektowania i analizy konstrukcji przemysłowych, inżynierii mechanicznej oraz rozwiązań CAD i BIM.

W trakcie konferencji omówiono zalety oprogramowania CADWorx Plant Design Suite, które umożliwia szybkie, inteligentne i niedrogie projektowanie przemysłowych obiektów. Dowiedzieliśmy się także o możliwościach, jakie daje nowoczesne oprogramowanie CAD do projektowania rurociągów i konstrukcji mechanicznych. Zaprezentowano również metody rozwiązywania trudnych problemów analizy naprężeń w rurociągach z zastosowaniem oprogramowania CAESAR II.

Nie zabrakło również prezentacji poświęconych projektowaniu i analizie naczyń ciśnieniowych oraz wymienników ciepła w aplikacji PV Elite, projektowaniu systemów elektrycznych w 2D i 3D z wykorzystaniem aplikacji Elecedes, a także wykorzystaniu narzędzi do planowania i zarządzania pracami budowlanymi z wykorzystaniem oprogramowania iConstruct. Przedstawiono również sposoby integrowania procesów projektowych i analizy w celu zwiększenia efektywności i poprawy jakości projektów.

Dziękujemy wszystkim prelegentom za ich prezentacje i dzielenie się wiedzą z uczestnikami konferencji. Ponadto, chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom konferencji za ich aktywny udział, ciekawe pytania i owocne dyskusje. Wasza obecność sprawiła, że to wydarzenie było wyjątkowe.

Mamy nadzieję, że konferencja Hexagon Discovery Days w Krakowie dostarczyła Wam nowej wiedzy, inspiracji i możliwości nawiązania cennych kontaktów zawodowych. Dziękujemy jeszcze raz i liczymy na spotkanie z Wami w przyszłych wydarzeniach.