Intergraph® ogłasza wydanie aplikacji FreeView®

Firma Intergraph® ogłasza wydanie aplikacji FreeView® do przeglądania modeli i informacji projektowych zawartych w modelach zaprojektowanych w programie CADWorx® 3D na Apple® iPad®

Intergraph ogłosił wydanie swojej aplikacji Intergraph FreeView, która pozwala użytkownikom Intergraph CADWorxDesign tworzyć, publikować i udostępniać inteligentne modele AutoCAD®– oparte na CADWorx Plant do przeglądania na tablecie Apple iPad.

Intergraph FreeView jest bezpłatny i pozwala na mobilny podgląd, współpracę i dostęp do inteligentnych informacji zawartych w publikowanych modelach, pomiędzy użytkownikami IPada. Intuicyjne narzędzia pozwalają zmieniać widok wyodrębniając interesującą nas część modelu w oparciu o numery tras i typy komponentów, jak również ukryć lub dostosować przeźroczystość dla jednego lub grupy komponentów.

Wybór widoku poprzez funkcję „The Three-finger” (manewrowanie obrazu trzema palcami)  pozwala w łatwy sposób pracować przemieszczając się pomiędzy różnymi widokami modelu, kondygnacjami, widokami izometrycznymi. Dzięki prostej obsłudze,  użytkownik może łatwo zobaczyć animację modelu oraz zaznaczyć na modelu uwagi i znaczniki.

„Zauważyliśmy, że użytkownicy potrzebują mobilnej wymiany informacji w sposób intuicyjny i znany” – powiedział Patrick Holcomb, wiceprezes Global Business Development and Marketing. „Globalizacja staje się coraz bardziej powszechna, a tablety staje się normą. Dlatego jesteśmy podekscytowani dzisiejszą premierą Intergraph FreeView na iPad, ponieważ FreeView umożliwi zainteresowanym skuteczną, mobilną współpracę w sposób łatwy i szybki, gdziekolwiek są”.

W ciągu najbliższych miesięcy Intergraph FreeView zostanie zwiększony o możliwość oglądania modeli Intergraph Smart™ 3D. Taka opcja umożliwi wykorzystanie pojedynczej, łatwej w użyciu, bezpłatnej przeglądarki na iPad przez wszystkich użytkowników CADWorx i Smart 3D.

Dla ułatwienia udostępniania Intergraph FreeView na iPad, aplikacja pozwala także użytkownikom ściągnąć ich zamieszczone w sieci modele poprzez E-mail lub chmurę od dostawców Apple iCloud® lub Box® tak, aby modele były najbardziej aktualne, dostępne w każdej chwili i miejscu, w zależności od potrzeb.

Intergraph FreeView na iPad będzie oferowany w sklepie Apple iTunes® Store bezpłatnie https://itunes.apple.com/us/app/intergraph-freeview/id882831755?ls=1&mt=8

Aby dowiedzieć się więcej o Intergraph FreeView na iPad odwiedz www.coade.com/products/freeview.