A Day in the Life

A Day in the Life – czyli jak połączyć CAD, CAE, i HDS. W trakcie seminarium zaprezentowane zostanie połączenie rozwiązań Hexagon oraz Leica Geosystems.

All About Results

Efektywne przygotowanie dokumentacji oraz przeglądanie wyników w CAESAR II. Wykonanie prawidłowej analizy to jeszcze nie koniec projektu, konieczne jest jest zaprezentowanie wyników. Zobacz jak zrobić szybko i efektywnie.

What’s New in CAESAR II 2017

CAESAR II 2017 to przepustka do szybszego modelowania i lepszej analizy systemów rurociągów. Weź udział w seminarium i sprawdź dlaczego warto uaktualnić oprogramowanie CAESAR II.

Shortening the Learning Curve

Nauka nowego programu to jak podróż do nieznanego kraju… Webinarium przeznaczone jest dla nowych użytkowników programu CEASAR II. Poznaj kilka szybkich wskazówek od doświadczonego użytkownika programu.

Accurate Enough?

W trakcie prezentacji prowadzący Jim Wilcos omówi typowe błędy oraz niedopatrzenia projektantów w trakcie analizy naprężeń w programie CAESAR II i FEATools.

Making CAESAR II Your Own

Bardzo wielu inżynierów używa oprogramowania CAESAR II w konfiguracji „z pudełka”. W trakcie prezentacji David Diehl pokaże kilka drobnych zmian które pozwolą dostosować program do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

New Load Case Editor

CAESAR II wprowadza nowy moduł: Load Case Editor. W trakcie seminarium Mandeep Singh przedstawi w jaki sposób nowy moduł wpływa na obliczenia wykonywane w programie.

Alternate Sustained Case

Richard Ay w trakcie seminarium sprawdzi jak zmienne warunki (studium przypadków) mogą wpłynąć na analizę rurociągów.