A Day in the Life

A Day in the Life – czyli jak połączyć CAD, CAE, i HDS. W trakcie seminarium zaprezentowane zostanie połączenie rozwiązań Hexagon oraz Leica Geosystems.

CADWorx 2017 R1 – już dostępny

CADWorx Plant Professional 2017 R1 już jest dostępny. Sprawdź jakie nowości przygotował Hexagon dla użytkowników najpopularniejszego programu do projektowania instalacji.

All About Results

Efektywne przygotowanie dokumentacji oraz przeglądanie wyników w CAESAR II. Wykonanie prawidłowej analizy to jeszcze nie koniec projektu, konieczne jest jest zaprezentowanie wyników. Zobacz jak zrobić szybko i efektywnie.

PV Elite Plugin for Autodesk Inventor

W trakcie webinarium zaprezentowany zostanie nowy plugin PV Elite 2017 przygotowany specjalnie dla programu Autodesk Inventor oraz praktyczne zastosowanie iProperties dla zarządzania właściwościami zaprojektowanych zbiorników.

Drawing Production Using OrthoGen

Czas przeznaczony na projektowanie jest coraz krótszy, budżet coraz mniejszy dlatego właśnie proces automatyzacji w rysunkach ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia wydajności i obniżenia kosztów.

What’s New in PV Elite 2017

Sprawdź jakie nowości czekają Cię w PV Elite 2017. Nowe funkcje które pomogą Ci pracować jeszcze wydajniej, a aktualizacje związane z normami oraz przepisami sprawią że przygotowany projekt nie będzie odbiegał od obowiązujących standardów.